Hakkımızda

D&D Avukatlık Bürosu 2008 yılında Avukat Emre DÖZEN ve Avukat Volkan DEMİRCİ tarafından Bursa’da kurulmuştur. Günümüz itibariyle 4 avukat, 8 dava ve icra takip sorumlusu, 1 yönetici asistanı ve stajyer avukatlar kadrosu ile Türkiye’nin her yerindeki müvekkillerine profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir.

Türkiye’nin ve dünyanın gelişen ve değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla D&D Avukatlık Bürosu’nda, alanlarında deneyimli avukatlardan oluşan çeşitli departmanlar kurulmuştur. Ticaret ve Şirketler Hukuku, İcra Hukuku, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, Destekten Yoksun Kalma Tazminatı, Sürekli Sakatlık Tazminatı, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Vergi Hukuku, Sözleşmeler, İdare Hukuku, Aile Hukuku alanlarında hizmetimize devam etmekteyiz.

Hukuki faaliyetler bakımından belirli alanlarda ihtisaslaşmayı ilke edinmiş, “müşteri odaklı” değil “müvekkil odaklı” avukatlık hizmeti yürütmeyi ve markalaşmayı amaç edinerek sizlere daha iyi bir hizmet sağlamaktayız.